Show Archive

Katalog stručnih skupova

Skupovi po područjima

  
 
Vrijeme Područje/predmet Skup Voditelj
23. 11. 2017.
10.00 h - 17.00 h
Stručni suradnici knjižničari Stručno metodičke teme u području školskog knjižničarstva (KIOO) Ana Saulačić
23. 11. 2017.
15.00 h - 19.00 h
Razredna nastava Nova hrvatska školska pisma Ivana Jurjević Jovanović
24. 11. 2017. - 25. 11. 2017.
Francuski jezik « La chanson c'est la classe »« Célébrons la Francophonie ! » Loreana SeliŠek Butina
24. 11. 2017.
Preventivni programi Županijska smotra preventivnih strategija Alma Rovis Brandić
24. 11. 2017.
11.30 h - 17.30 h
Matematika Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Mirjana Konosić
24. 11. 2017.
14.00 h - 18.00 h
Razredna nastava Nova hrvatska školska pisma Ivana Jurjević Jovanović
25. 11. 2017.
09.00 h - 15.00 h
Katolički vjeronauk Katolički vjeronauk i Likovna kultura Sabina Marunčić
29. 11. 2017.
17.00 h - 19.00 h
Hrvatski jezik Pisci na mreži Mirela Barbaroša-Šikić
30. 11. 2017.
Stručni suradnici knjižničari Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita stručnih suradnika knjižničara Adela Granić
30. 11. 2017. - 30. 12. 2017.
Programi e-učenja AZOO-a Program e-učenja „Putem profesionalnog razvoja“ Boris Vampula
01. 12. 2017.
Stručni suradnici knjižničari Školska knjižnica kao izvorište za stvaralački rad učenika i učitelja Adela Granić
01. 12. 2017.
10.00 h - 16.00 h
Obrazovanje za održivi razvoj Modul 1. - Pojam održivog razvoja i potrebne kompetencije Lydia Lugar
01. 12. 2017.
11.30 h - 16.30 h
Matematika Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Mirjana Konosić
04. 12. 2017.
Matematika Zlatna večer matematike Antonela Czwyk Marić
05. 12. 2017.
Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova Upravljanje ljudskim potencijalima Oleg Đaković
05. 12. 2017.
10.00 h - 16.00 h
Predškolski odgoj Uloga odgojitelja mentora za uvođenje u rad i stručno osposobljavanje odgojitelja pripravnika Luja Zamečnik
07. 12. 2017.
Predškolski odgoj Hrvatska kulturna tradicija u dječjem likovnom stvaralaštvu Sanja Jelovčić
07. 12. 2017.
Predškolski odgoj Prometna preventiva u predškolskim ustanovama – iskustva i izazovi Darija Drviš
07. 12. 2017.
10.00 h - 18.00 h
Ravnatelji osnovnih škola Stručno-pedagoški rad ravnatelja Vlade Matas
07. 12. 2017.
10.00 h
Predškolski odgoj Poticanje razvoja kompetencija djece rane dobi u kontekstu njihovih razvojnih mogućnosti Jasna Šverko
08. 12. 2017.
09.00 h - 15.00 h
Predškolski odgoj Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Jasna Šverko
08. 12. 2017.
13.00 h - 19.00 h
Matematika Matematika u vertikali osnovne škole, Modul 4. – Zadaci sa nepoznanicama Vesko Nikolaus
09. 12. 2017.
09.00 h - 15.00 h
Katolički vjeronauk Uloga jezika i komunikacije u prenošenju vjeronaučnih sadržaja Gordana Barudžija, Dalibor Adžić
09. 12. 2017.
09.00 h - 12.00 h
Francuski jezik EuRom5 (3.dio) Loreana SeliŠek Butina
14. 12. 2017.
Predškolski odgoj Umrežavanje i partnerstvo – kriterij kvalitete odgoja i obrazovanja za okoliš i održivi razvoj Sanja Jelovčić
14. 12. 2017.
10.00 h - 16.00 h
Stručni suradnici psiholozi Poremećaj iz spektra autizma: uloga psihologa u ranoj identifikaciji i psihološkoj podršci Vesna Ivasović
14. 12. 2017.
10.00 h
Predškolski odgoj Poticanje razvoja kompetencija djece rane dobi u kontekstu njihovih razvojnih mogućnosti Jasna Šverko
15. 12. 2017. - 16. 12. 2017.
Njemački jezik Međunarodna konferencija Centra za europsko obrazovanje Učiteljskog fakulteta i Goethe-Instituta -
20. 12. 2017.
17.00 h - 19.00 h
Hrvatski jezik Pisci na mreži Mirela Barbaroša-Šikić
27. 12. 2017.
10.00 h
Kemija Stručno-metodička priprema mentora za rad u školama - vježbaonicama za kemiju Olgica Martinis

KaramanDesign

Na vrh stranice Copyright © Agencija za odgoj i obrazovanje. Prenošenje sadržaja dopušteno je uz navođenje izvora. Uvjeti korištenja