Show Archive

Skupovi po područjima

Predškolski odgoj

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
24. 08. 2018.
09.30 h - 15.30 h
Dijete - učenik Luja Zamečnik Predškolski odgoj
30. 08. 2018.
09.30 h
Odgoj za humanost od malih nogu – područje humanih vrednota i prevencije trgovanja ljudima Andreja Silić Predškolski odgoj
05. 09. 2018.
Odgoj za humanost od malih nogu Andreja Silić Predškolski odgoj

Razredna nastava

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
21. 08. 2018.
09.00 h
Tjelesno i zdravstveno područje kurikula Jadranka Domazet Razredna nastava
22. 08. 2018.
09.00 h
Tjelesno i zdravstveno područje kurikula Jadranka Domazet Razredna nastava
23. 08. 2018.
09.00 h
Tjelesno i zdravstveno područje kurikula Jadranka Domazet Razredna nastava

Hrvatski jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
18. 08. 2018. - 28. 08. 2018.
20. škola medijske kulture dr. Ante Peterlića Srećko Listeš Hrvatski jezik
22. 08. 2018.
09.00 h - 14.00 h
Formativno vrjednovanje Srećko Listeš Hrvatski jezik
22. 08. 2018.
10.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita, II. dio Mirela Barbaroša-Šikić Hrvatski jezik

Engleski jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
24. 08. 2018.
09.30 h - 16.30 h
Vrednovanje procesa i ishoda učenja u nastavi engleskoga jezika (kurikularni pristup) Dubravka Kovačević Engleski jezik
27. 08. 2018.
09.30 h - 16.30 h
Vrednovanje procesa i ishoda učenja u nastavi engleskoga jezika (kurikularni pristup) Dubravka Kovačević Engleski jezik
27. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Kurikularni pristup nastavi engleskog jezika Izabela Potnar Mijić Engleski jezik

Njemački jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
24. 08. 2018.
DLL2 - Wie lernt man die Fremdsprache Deutsch? - DLL2 - Kako se uči njemački kao strani jezik? Izabela Potnar Mijić Njemački jezik
27. 08. 2018. - 30. 08. 2018.
DLL 4-intensiv: Kombinirano stručno usavršavanje u suradnji s Goethe-Institutom u Zagrebu Anka Marić Njemački jezik
30. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Vršnjačko vrednovanje i samovrednovanje Marko Javorina Njemački jezik

Francuski jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
14. 09. 2018.
17.00 h
Suvremeni pristupi učenju i poučavanju u romanskim jezicima prema metodi EuRom5 (1.dio) Loreana Selišek Butina Francuski jezik
21. 09. 2018.
Razvijanje međukulturalnih kompetencija i međupredmetnih tema prema vrijednostima tolerancije Loreana Selišek Butina Francuski jezik
25. 09. 2018. - 27. 09. 2018.
Razvoj i praćenje stručne i jezične kompetencije u svrhu obnove oznake izvrsnosti FrancEducatin Loreana Selišek Butina Francuski jezik

Talijanski jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
31. 08. 2018.
10.30 h - 16.30 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita iz talijanskog jezika Marija Puškarić Talijanski jezik
05. 10. 2018.
13.00 h - 18.00 h
Izrada testova provjere znanja iz talijanskog jezika Marija Puškarić Talijanski jezik

Klasični jezici

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
14. 09. 2018.
Nasljeđe Bizanta u nastavi klasičnih jezika Tonći Maleš Klasični jezici

Glazbena kultura i Glazbena umjetnost

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
29. 08. 2018.
10.00 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita – stručni dio Anita Gergorić Glazbena kultura i Glazbena umjetnost
20. 09. 2018. - 21. 09. 2018.
09.00 h
Profesionalni razvoj voditelja županijskih stručnih vijeća Anita Gergorić Glazbena kultura i Glazbena umjetnost
19. 10. 2018. - 20. 10. 2018.
09.00 h
Dani crkvene glazbe 2018. u organizaciji s Institutom za crkvenu glazbu „Albe Vidaković“ KBF-a Anita Gergorić Glazbena kultura i Glazbena umjetnost

Glazbene i plesne škole

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
26. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Alica Hergešić Glazbene i plesne škole

Biologija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
28. 08. 2018.
09.30 h - 16.30 h
Konceptualne mape u funkciji osuvremenjivanja nastave biologije i povećanja kvalitete vrednovanja Marina Ništ Biologija
29. 08. 2018.
09.30 h - 16.30 h
Konceptualne mape u funkciji osuvremenjivanja nastave biologije i povećanja kvalitete vrednovanja Marina Ništ Biologija
30. 08. 2018.
10.00 h - 16.30 h
Učenik opaža, istražuje i zaključuje Lydia Lugar Biologija

Kemija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
30. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Učenje i poučavanje učenika s posebnim potrebama u OŠ (relevantni Okviri u sklopu CKR) Borjanka Smojver Kemija
31. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Učenje i poučavanje učenika s posebnim potrebama u SŠ (relevantni Okviri u sklopu CKR) Borjanka Smojver Kemija
07. 09. 2018.
10.00 h
Stručni skup za voditelje ŽSV-a učitelja i nastavnika kemije Olgica Martinis Kemija

Fizika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
01. 09. 2018.
Vrednovanje kompetencija učenika (Kurikulum nastavnog predmeta Fizika) Tatjana Ivošević Fizika
01. 09. 2018.
Vrednovanje kompetencija učenika (Kurikulum nastavnog predmeta Fizika) Tatjana Ivošević Fizika
28. 12. 2018.
10.00 h
Koncepti u fizici i konceptualna nastava fizike (Kurikulum nastavnog predmeta Fizika) – I dio Tatjana Ivošević Fizika

Matematika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
23. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
STEAM 2018 Antonela Czwyk Marić Matematika
28. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Vesko Nikolaus Matematika
30. 08. 2018. - 31. 08. 2018.
Stručni skup za učitelje i nastavnike matematike „Inovativna nastava matematike“ Jelena Noskov Matematika

Geografija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
24. 08. 2018.
09.00 h - 15.00 h
Primjena ICT-a u nastavi geografije – alati za učenje Sonja Burčar Geografija
27. 08. 2018.
09.00 h - 15.00 h
Primjena ICT-a u nastavi geografije – alati za učenje Sonja Burčar Geografija
28. 08. 2018.
11. ljetni seminar za geografije – praktične geografske vještine Vesna Milić Geografija

Povijest

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
27. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručni skup za pripravnike u osnovnim školama Timur Križak Povijest
28. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Osuvremenjivanje nastave Povijesti Franjo Čičak Povijest
29. 08. 2018.
09.00 h - 15.00 h
Stručni skup za pripravnike u srednjim školama Timur Križak Povijest

Informatika /Računalstvo

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
24. 08. 2018.
10.00 h - 14.00 h
Programiranje Python Dragan Stanojević Informatika /Računalstvo
27. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Novi kurikulum Informatike - razvoj temeljnih kompetencija za cjeloživotno učenje Viktorija Vranešić Informatika /Računalstvo
28. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Novi kurikulum Informatike - razvoj temeljnih kompetencija za cjeloživotno učenje Viktorija Vranešić Informatika /Računalstvo

Tehnička kultura

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 09. 2018. - 07. 09. 2018.
Škola za život – Kurikulum Tehničke kulture Žarko Bošnjak Tehnička kultura

Tjelesna i zdravstvena kultura

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
27. 07. 2018.
10.00 h
Odbojka za sve – primjeri dobre prakse u izvannastavnom radu i natjecanjima školskog sporta Jozo Škegro Tjelesna i zdravstvena kultura
27. 08. 2018.
Cjelovita kurikularna reforma Davor Juriša Tjelesna i zdravstvena kultura
29. 08. 2018.
Stručno-metodička priprema pripravnika za polaganje stručnog ispita Sandra Višković Tjelesna i zdravstvena kultura

Katolički vjeronauk

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
20. 08. 2018. - 21. 08. 2018.
Katehetska ljetna škola. Razvoj temeljnih kompetencija za cjeloživotno učenje Gordana Barudžija Katolički vjeronauk
23. 08. 2018. - 24. 08. 2018.
09.00 h - 19.00 h
Katehetska ljetna škola za vjeroučitelje osnovnih škola Sabina Marunčić Katolički vjeronauk
27. 08. 2018. - 31. 08. 2018.
09.00 h
Metoda grupne dinamike „Interakcija usmjerena na temu“ Sabina Marunčić Katolički vjeronauk

Baptistički i Evanđeoski vjeronauk

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
15. 09. 2018.
09.30 h - 15.30 h
Kako pomiriti potrebe učenika i nastavni sadržaj Tomislav Tomasić Baptistički i Evanđeoski vjeronauk

Islamski vjeronauk

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
20. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Digitalni alati u nastavi islamskog vjeronauka Tomislav Tomasić Islamski vjeronauk

Filozofija, Etika, Logika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
30. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Željka Winkler Filozofija, Etika, Logika

Sociologija / Politika i gospodarstvo

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
30. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Zlata Paštar Sociologija / Politika i gospodarstvo
31. 08. 2018.
Promjene u odgojno – obrazovnom procesu Zlata Paštar Sociologija / Politika i gospodarstvo

Ravnatelji osnovnih škola

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
10. 10. 2018.
10.00 h - 17.00 h
Propisi i procedure u školi Vlade Matas Ravnatelji osnovnih škola
18. 10. 2018.
10.00 h - 18.00 h
Korištenje IKT-a u radu ravnatelja Vlade Matas Ravnatelji osnovnih škola
06. 12. 2018.
10.00 h - 18.00 h
Stručno-pedagoški rad ravnatelja Vlade Matas Ravnatelji osnovnih škola

Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
18. 09. 2018.
10.00 h - 18.00 h
Ravnatelji srednjih strukovnih škola u 1. godini 1. mandata: Korištenje IKT-a u upravljanju promjena Oleg Đaković Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova
19. 09. 2018.
10.00 h - 18.00 h
Ravnatelji u 1. godini 1. mandata: Korištenje IKT-a u upravljanju promjenama Oleg Đaković Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova
23. 10. 2018.
10.00 h - 18.00 h
Ravnatelji srednjih strukovnih škola u 1. godini 1. mandata/ vođenje odgojno obrazovnih ustanova Oleg Đaković Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova

Ravnatelji učeničkih domova

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
06. 11. 2018. - 07. 11. 2018.
Vođenje radnog sastanka; vještine komunicaranja Oleg Đaković Ravnatelji učeničkih domova

Stručni suradnici knjižničari

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
23. 08. 2018.
Međupredmetna tema IKT i školski knjižničari Adela Granić Stručni suradnici knjižničari
28. 08. 2018.
11.00 h - 17.00 h
Poučavanje digitalne pismenosti zadaća je stručnog suradnika knjižničara Ana Saulačić Stručni suradnici knjižničari
21. 09. 2018.
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita stručnih suradnika knjižničara Adela Granić Stručni suradnici knjižničari

Stručni suradnici i učitelji edukacijsko-rehabilitacijskog profila

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
29. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Razvijanje kompetencija u profesionalnom napretku rehabilitatora, logopeda, socijalnih pedagoga Luči Lončar Stručni suradnici i učitelji edukacijsko-rehabilitacijskog profila
30. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Razvijanje kompetencija u profesionalnom napretku rehabilitatora, logopeda, socijalnih pedagoga Luči Lončar Stručni suradnici i učitelji edukacijsko-rehabilitacijskog profila
31. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Razvijanje kompetencija u profesionalnom napretku rehabilitatora, logopeda, socijalnih pedagoga Luči Lončar Stručni suradnici i učitelji edukacijsko-rehabilitacijskog profila

Stručni suradnici pedagozi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
24. 08. 2018.
09.00 h - 15.00 h
Unapređivanje rada stručnog suradnika pedagoga Ivana Biljan Stručni suradnici pedagozi
27. 08. 2018.
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Senka Soldat Stručni suradnici pedagozi
29. 08. 2018.
Osposobljavanje romskih pomagača Senka Soldat Stručni suradnici pedagozi

Stručni suradnici psiholozi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
28. 08. 2018.
Suvremeni pristupi poučavanja u nastavi psihologije Vilma Bednar Stručni suradnici psiholozi
05. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita u dječjem vrtiću Vesna Ivasović Stručni suradnici psiholozi
19. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita u srednjoj školi Vesna Ivasović Stručni suradnici psiholozi

Stručni suradnici socijalni pedagozi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
01. 10. 2018. - 03. 10. 2018.
Vjetar u leđa Alma Rovis Brandić Stručni suradnici socijalni pedagozi
16. 11. 2018.
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Alma Rovis Brandić Stručni suradnici socijalni pedagozi

Učenici s teškoćama u razvoju

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
02. 05. 2018. - 31. 08. 2018.
Djeca i učenici s teškoćama u razvoju u redovitim ustanovama odgoja i obrazovanja (modularno) Robert Cimperman Učenici s teškoćama u razvoju
01. 06. 2018. - 31. 08. 2018.
Podrška učenicima s teškoćama u razvoju u srednjoj školi Robert Cimperman Učenici s teškoćama u razvoju
28. 08. 2018.
Podrška ranom razvoju djece predškolske dobi te prevencija jezičnih poremećaja i specifičnih teškoća Robert Cimperman Učenici s teškoćama u razvoju

Građanski odgoj i obrazovanje

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
27. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Pravna pismenost za građane – mjesto, uloga i načini djelovanja sudbene vlasti u demokratskom društv Nevenka Lončarić Jelačić, Tomislav Ogrinšak Građanski odgoj i obrazovanje
28. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Prevencija trgovanja ljudima; migracije i ravnopravnost spolova Nevenka Lončarić Jelačić, Tomislav Ogrinšak Građanski odgoj i obrazovanje
27. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Metoda Projekt građanin u provedbi Programa međupredmetnih i interdisciplinarnih sadržaja GOO Nevenka Lončarić Jelačić, Tomislav Ogrinšak Građanski odgoj i obrazovanje

Učenički domovi – odgajatelji i stručni suradnici

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
27. 08. 2018. - 29. 08. 2018.
15.00 h
Ljetna škola za odgajatelje u učeničkim domovima – Odgoj i obrazovanje za održivi razvoj Miljenka Galić Učenički domovi – odgajatelji i stručni suradnici

Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
28. 08. 2018.
09.30 h - 15.30 h
I modul: Komunikacijske vještine – Učiti kako učiti - Kako rukovoditi komunikacijom u ustanovi Gianfranca Šuran Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina
29. 08. 2018.
09.00 h - 15.00 h
Supervizija sa ciljem unapređivanja odgojno-obrazovnog procesa Erna Varga Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina
29. 08. 2018.
09.30 h - 15.30 h
Modularni stručni skup vezano za kurikularnu reformu – II. modul: Komunikacijske vještine Patrizia Pitacco Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina

Projekti

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
11. 10. 2018. - 12. 10. 2018.
09.00 h
Početni i napredni tečaj za GLOBE voditelje Lydia Lugar Projekti
11. 10. 2018. - 12. 10. 2018.
09.00 h
Početni i napredni tečaj za GLOBE voditelje Marina Ništ Projekti

Preventivni programi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
28. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Uloga razrednika u provođenju preventivnih programa Alma Rovis Brandić Preventivni programi
01. 10. 2018. - 03. 10. 2018.
Vjetar u leđa Alma Rovis Brandić Preventivni programi
07. 12. 2018.
Depresivnost – od razumijevanja do kvalitetne podrške Alma Rovis Brandić Preventivni programi

Programi e-učenja AZOO-a

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
28. 06. 2018. - 30. 07. 2018.
Program e-učenja „Putem profesionalnog razvoja“ Gordana Barudžija, Sanja McMurtry, Boris Vampula Programi e-učenja AZOO-a
03. 09. 2018. - 15. 10. 2018.
Program e-učenja AZOO-a - „Strategije učenja i poučavanja“ Vesna Milić Programi e-učenja AZOO-a
10. 09. 2018. - 10. 10. 2018.
Program e-učenja „Putem profesionalnog razvoja“ Gordana Barudžija, Sanja McMurtry, Boris Vampula Programi e-učenja AZOO-a

Integrativna supervizija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 09. 2018.
Integrativna supervizija u odgoju i obrazovanju Marina Ništ Integrativna supervizija
03. 09. 2018.
Integrativna supervizija u odgoju i obrazovanju Marina Ništ Integrativna supervizija
05. 09. 2018.
Integrativna supervizija u odgoju i obrazovanju Mirjana Kazija Integrativna supervizija

Opći skupovi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
16. 10. 2018.
09.00 h - 17.00 h
Pomoćnik u nastavi u inkluzivnom obrazovanju - istraživanja i praksa Mirela Skelac Opći skupovi

Logika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
06. 10. 2018.
10.00 h
Prirodna dedukcija u nastavi Perislava Bešić-Smlatić Logika

Interdisciplinarno

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
22. 09. 2018.
II. CRISCON konferencija Alma Rovis Brandić Interdisciplinarno
05. 10. 2018.
09.30 h
XVIII. Križevački pedagoški dani Miljenka Galić Interdisciplinarno
10. 10. 2018. - 12. 10. 2018.
Međunarodni stručno znanstveni skup SRETNA DJECA/UMJETNOST, IGRA, MAŠTA, SPOZNAJA, VJEŽBA I TERAPIJA Blaga Petreski Interdisciplinarno

Likovna kultura i Likovne umjetnosti

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
24. 08. 2018.
Usavršavanje učitelja i nastavnika uključenih u eksperimentalnu provedbu projekta Škola za život Blaga Petreski Likovna kultura i Likovne umjetnosti
27. 08. 2018.
Usavršavanje učitelja i nastavnika uključenih u eksperimentalnu provedbu projekta Škola za život Blaga Petreski Likovna kultura i Likovne umjetnosti
28. 08. 2018.
10.00 h - 18.00 h
Terenska nastava/likovne radionice: Šetnja Dunavom – razgled grada sa rijeke Blaga Petreski Likovna kultura i Likovne umjetnosti

Stručni suradnici psiholozi i nastavnici psihologije

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
05. 10. 2018.
Rješavanje problema – u odgojno obrazovnoj praksi Vilma Bednar Stručni suradnici psiholozi i nastavnici psihologije
26. 10. 2018.
Supervizija i samorefleksija Vilma Bednar Stručni suradnici psiholozi i nastavnici psihologije

Pedagozi i odgajatelji u učeničkim domovima

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
22. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Miljenka Galić Pedagozi i odgajatelji u učeničkim domovima

Obrazovanje za održivi razvoj

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
02. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Strategije učenja i poučavanja u funkciji razvoja učeničkih kompetencija u obrazovanju za održivi r Lydia Lugar Obrazovanje za održivi razvoj
04. 12. 2018.
Predstavljanje i evaluacija školskih projekata te isticanje postignutih kompetencija u obrazovanju Lydia Lugar Obrazovanje za održivi razvoj

Etika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
29. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručni skup za nastavnike Etike Željka Winkler Etika

KaramanDesign

Na vrh stranice Copyright © Agencija za odgoj i obrazovanje. Prenošenje sadržaja dopušteno je uz navođenje izvora. Uvjeti korištenja