15. 9. 2018.

Podružnica Osijek

Strossmayerova 6/1, 31 000 Osijek
Telefon: 031/284 900
Telefaks: 031/283 799

Predstojnica Podružnice Osijek
Viša savjetnica za stručne suradnike pedagoge
Ivana Biljan, prof.
Telefon: 031/ 284 901
E-adresa: ivana.biljan@azoo.hr

Stručna referentica
Ljiljana Fekete
Telefon: 031/284 900
E-adresa: ljiljana.fekete@azoo.hr

Viša savjetnica za razrednu nastavu
Snježana Lustig, dipl. učitelj
Telefon: 031/284 918
E-adresa: snjezana.lustig@azoo.hr

Viša savjetnica za razrednu nastavu
Mirela Skelac, univ. spec. act. soc.
Telefon: 031/284 916
E-adresa: mirela.skelac@azoo.hr

Viša savjetnica za hrvatski jezik
Anđa Suvala, prof.
Telefon: 031/284 908
E-adresa: anda.suvala@azoo.hr

Viša savjetnica za prirodu i biologiju
Marina Ništ, prof.
Telefon: 031/ 284 917
E-adresa: marina.nist@azoo.hr

Viša savjetnica za geografiju
Sonja Burčar, prof.
Telefon: 031/284 907
E-adresa: sonja.burcar@azoo.hr

Viša savjetnica za vjeronauk
Ankica Mlinarić, dipl. teolog
Telefon: 031/284 915
E-adresa: ankica.mlinaric@azoo.hr

Viša savjetnica za informatiku, računalstvo i tehničku kulturu
Viktorija Vranešić, prof.
Telefon: 031/284 913
E-adresa: viktorija.vranesic@azoo.hr

Viši savjetnik za nacionalne manjine (srpsku)
dr. sc. Borislav Đekić
Telefon: 031/284 912
E-adresa: borislav.dekic@azoo.hr

Viša savjetnica za nacionalne manjine (mađarsku)
Erna Varga, prof.
Telefon: 031/ 284 910
E-adresa: erna.varga@azoo.hr

Viša savjetnica za engleski i njemački jezik
Izabela Potnar Mijić, prof.
Telefon: 031/284 914
E-adresa: izabela.potnarmijic@azoo.hr

Viši savjetnik za vjeronauk
Dalibor Adžić, prof.
Telefon: 031/284 919
E-adresa: dalibor.adzic@azoo.hr

Viša savjetnica za predškolski odgoj
Luja Zamečnik, prof.
Telefon: 031/284 909
E-adresa: luja.zamecnik@azoo.hr

Viša savjetnica za fiziku
dr. sc. Verica Jovanovski
Telefon: 031/284 906
E-adresa: verica.jovanovski@azoo.hr

Viša savjetnica za matematiku
Jelena Noskov, prof.
Telefon: 031/284 905
E-adresa: jelena.noskov@azoo.hr

Vanjska suradnica za hrvatski jezik  
Marija Matić, prof.
E-adresa: marija.matic@azoo.hr

Vanjska suradnica za stručne suradnike psihologe  
Dejana Varnica, prof.
E-adresa: dejana.varnica@azoo.hr

Vanjska suradnica Agencije za odgoj i obrazovanje
dr. sc. Aleksandra Krampač-Grljušić
E-adresa: aleksandra.krampac-grljusic@azoo.hr

Vanjska suradnica za glazbene i plesne škole
mr. sc. Ivančica Hinek
E-adresa: ivancica.hinek@azoo.hr

Vanjska suradnica za glazbenu kulturu i glazbenu umjetnost
doc. dr. sc. Jasna Šulentić Begić
E-adresa: jasna.sulentic-begic@azoo.hr

Vanjska suradnica za glazbenu kulturu i glazbenu umjetnost
dr. sc. Antoaneta Radočaj Jerković
E-adresa: antoaneta.radocaj-jerkovic@azoo.hr

Vanjski suradnik za povijest
Franjo Čičak, prof.
E-adresa: franjo.cicak@azoo.hr

Obavijesti

Izdvajamo