Prikaži sve skupove

Skupovi po područjima - Archive

Predškolski odgoj

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
09. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Kvalitetni odnosi – izvor osobnog i profesionalnog zadovoljstva Tijana Vidović Predškolski odgoj
22. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Program uvođenja odgojitelja pripravnika u samostalan rad i polaganje stručnog ispita Davorka Guštin Predškolski odgoj
24. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Živjeti prava djeteta: strategije projektnog učenja u dječjem vrtiću Davorka Guštin Predškolski odgoj

Razredna nastava

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Kurikularni pristup planiranju i programiranju Hrvatskoga jezika Jasna Vukonić Žunič Razredna nastava
04. 01. 2013.
10.00 h - 15.00 h
Kurikulum građanskog odgoja i obrazovanja u I. odgojno-obrazovnom ciklusu Ivana Jurjević Jovanović Razredna nastava
04. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Kurikulum građanskog odgoja i obrazovanja u I. odgojno-obrazovnom ciklusu Jasna Vukonić Žunič Razredna nastava

Hrvatski jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Građanski odgoj u nastavi lektire Linda Grubišić Belina Hrvatski jezik
04. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Građanski odgoj u nastavi lektire Linda Grubišić Belina Hrvatski jezik
07. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Priprema za polaganje stručnoga ispita Mirela Barbaroša-Šikić Hrvatski jezik

Engleski jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 01. 2013.
10.00 h - 15.30 h
Odjelotvorenje ciljeva, vrijednosti i načela kurikuluma građanskoga odgoja i obrazovanja u nastavi s Ivana Rajčić Engleski jezik
04. 01. 2013.
10.00 h - 15.30 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnoga ispita Ivana Rajčić Engleski jezik
07. 01. 2013.
10.00 h - 15.30 h
Osnove sustava testiranja – proces sastavljanja i validacije testa Ivana Rajčić Engleski jezik

Njemački jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
04. 01. 2013.
10.00 h - 15.30 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnoga ispita Ivana Rajčić Njemački jezik
07. 01. 2013. - 10. 01. 2013.
09.00 h - 17.00 h
Razredni diskurs, zemljoznanstvo /Sprache und Landeskunde Ana Crkvenčić Njemački jezik
09. 01. 2013. - 10. 01. 2013.
09.00 h - 17.00 h
Stručno usavršavanje voditelja ŽSV-a, modul III/ Fortbildung für Fachschaftsle Ana Crkvenčić Njemački jezik

Francuski jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 05. 2013. - 06. 05. 2013.
20.00 h - 16.00 h
Stručni skup na državnoj razini za odgojitelje, učitelje i nastavnike francuskoga jezika Alice Stepinac Francuski jezik
08. 02. 2014.
09.30 h - 16.30 h
Stručno metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Alice Stepinac Francuski jezik
28. 03. 2014.
09.00 h - 18.00 h
Građanski odgoj i obrazovanje u nastavi stranoga jezika u Francuskoj/Hrvatskoj Alice Stepinac Francuski jezik

Talijanski jezik

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
26. 03. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Kurikulum građanskog odgoja i obrazovanja Marija Puškarić Talijanski jezik
27. 08. 2013. - 28. 08. 2013.
Vještina interakcije: kazalište i dramatizacija na talijanskom jeziku kao stranom jeziku Marija Puškarić Talijanski jezik
29. 08. 2013. - 30. 08. 2013.
Vještina interakcije: kazalište i dramatizacija na talijanskom jeziku kao stranom jeziku Marija Puškarić Talijanski jezik

Klasični jezici

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
19. 10. 2013.
Nastavni proces usmjeren na učenika Kornelija Pavlić Klasični jezici
11. 01. 2014.
10.00 h - 16.00 h
Specifičnosti nastavnog plana i programa Latinskog jezika u strukovnim srednjim školama Kornelija Pavlić Klasični jezici
31. 05. 2014.
10.00 h - 16.00 h
Motivacijski faktori u nastavi klasičnih jezika Kornelija Pavlić Klasični jezici

Glazbena kultura i Glazbena umjetnost

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
10. 01. 2013. - 10. 01. 2013.
11.00 h - 18.00 h
Kurikulum zdravstvenog odgoja, kurikulum građanskog odgoja i obrazovanja Anita Gergorić Glazbena kultura i Glazbena umjetnost
26. 03. 2013. - 28. 03. 2013.
15.00 h - 14.00 h
Sastavnice kurikuluma građanskog odgoja i obrazovanja u nastavi glazbene kulture i umjetnost Anita Gergorić Glazbena kultura i Glazbena umjetnost
22. 05. 2013.
09.00 h - 17.00 h
Škola stvaralaštva Proljeće u Ronjgima u organizaciji s Ustanovom Ivan Matetić Ronjgov Anita Gergorić Glazbena kultura i Glazbena umjetnost

Glazbene i plesne škole

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
04. 01. 2013.
11.00 h - 17.30 h
Stručni skup za nastavnike suvremenog plesa i korepetitore Alica Hergešić Glazbene i plesne škole
09. 01. 2013.
10.00 h - 19.00 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita Alica Hergešić Glazbene i plesne škole
10. 01. 2013.
10.00 h - 19.00 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita Alica Hergešić Glazbene i plesne škole

Likovna kultura

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
04. 01. 2013.
10.00 h - 18.00 h
Kreativno ponašanje i stvaralačko komuniciranje u nastavi likovne kulture Blaga Petreski Likovna kultura
07. 01. 2013.
10.00 h - 18.00 h
Leonardo da Vinci: lik i djelo Blaga Petreski Likovna kultura
11. 01. 2013.
10.00 h - 18.00 h
Kreativno ponašanje i stvaralačko komuniciranje u nastavi Likovne kulture Blaga Petreski Likovna kultura

Likovna umjetnost

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
28. 06. 2013.
10.00 h
LEONARDO DA VINCI: lik i djelo Blaga Petreski Likovna umjetnost
21. 08. 2013.
10.00 h
Novi kurikulumi likovne umjetnosti u strukovnim školama – upute za eksperimentalnu provedbu Blaga Petreski Likovna umjetnost
23. 08. 2013.
10.00 h
LEONARDO DA VINCI: lik i djelo Blaga Petreski Likovna umjetnost

Biologija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 01. 2013.
08.30 h - 16.00 h
Sastavljanje pisanih zadaća i kriteriji za vrednovanje istraživačkih radova na natjecanjima Olgica Martinis Biologija
03. 01. 2013.
10.00 h - 15.00 h
Analiza nastavnoga sata i izrada pisane pripreme Marina Ništ Biologija
07. 01. 2013.
09.30 h - 16.00 h
Zdravstveni odgoj u nastavi prirode i biologije Diana Garašić Biologija

Kemija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
04. 01. 2013.
09.00 h - 16.15 h
Strategije poučavanja u nastavi prirodoslovlja Olgica Martinis Kemija
07. 01. 2013.
09.30 h - 16.30 h
Kemija u funkciji zdravstvenog odgoja Marijana Toljan Kemija
08. 01. 2013.
09.30 h - 16.30 h
Kemija u funkciji zdravstvenog odgoja Marijana Toljan Kemija

Fizika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
11. 01. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Konceptualna promjena – strategije u nastavi fizike Željko Jakopović Fizika
24. 01. 2013.
18.00 h
Nastavna sekcija HFD-a: Uvođenje temeljnih koncepata iz mehanike kroz interaktivnu nastavu Željko Jakopović Fizika
24. 01. 2013.
18.00 h
Nastavna sekcija HFD-a: Uvođenje temeljnih koncepata iz mehanike kroz interaktivnu nastavu Željko Jakopović Fizika

Matematika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 01. 2013.
09.30 h - 15.30 h
Kvalitetan samostalni rad pripravnika u nastavi matematike Neda Lesar Matematika
07. 01. 2013. - 09. 01. 2013.
16.00 h - 13.00 h
Nastava matematike s učenicima s teškoćama Neda Lesar Matematika
09. 01. 2013. - 11. 01. 2013.
16.00 h - 13.00 h
Nastava matematike s učenicima s teškoćama Neda Lesar Matematika

Geografija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
04. 01. 2013.
09.00 h - 17.00 h
Metodologija HKO-a u pisanju ishoda učenja u okviru kurikuluma geografije Vesna Milić Geografija
07. 01. 2013.
09.00 h - 17.00 h
Uvođenje učitelja i nastavnika geografije u samostalni rad i polaganje stručnog ispita Vesna Milić Geografija
08. 01. 2013.
09.30 h - 15.30 h
Kompetencije učitelja i nastavnika za cjeloživotno učenje Sonja Burčar Geografija

Povijest

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
07. 01. 2013.
10.00 h - 15.00 h
Vrednovanje postignuća učenika u socioemocionalnom području; Građanski odgoj i obrazovanje Loranda Miletić Povijest
07. 01. 2013.
11.00 h
Nastavi programi i kurikulumi povijesti usmjereni na kompetencije i ishode učenja Marijana Marinović Povijest
08. 01. 2013.
10.00 h - 15.00 h
Vrednovanje postignuća učenika u socioemocionalnom području; Građanski odgoj i obrazovanje Loranda Miletić Povijest

Informatika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Programski jezik Paython Viktorija Vranešić Informatika
04. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Visual Studio LightSwitch – razvojni alat za "povremene“ programere Željka Knezović Informatika
04. 01. 2013.
11.00 h - 17.00 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita iz tehničke kulture Viktorija Vranešić Informatika

Tehnička kultura

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
04. 01. 2013.
11.00 h - 17.00 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita iz tehničke kulture Viktorija Vranešić Tehnička kultura
07. 01. 2013. - 09. 01. 2013.
16.00 h - 13.00 h
Vještine i pripadajuća samostalnost i odgovornost u nastavi tehničke kulture Eugen Ban Tehnička kultura
10. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Robotika u nastavi i izvannastavnim aktivnostima Viktorija Vranešić Tehnička kultura

Informatika /Računalstvo

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
15. 10. 2016.
09.00 h
„Teacher in service“ program (TISP) Saida Deljac Informatika /Računalstvo
02. 12. 2016.
10.00 h
Internet marketing - Google Adwords i Google Analytics Saida Deljac Informatika /Računalstvo
12. 01. 2017.
10.00 h - 16.00 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita Viktorija Vranešić Informatika /Računalstvo

Tjelesna i zdravstvena kultura

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
07. 01. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita Sandra Višković Tjelesna i zdravstvena kultura
08. 01. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Odrednice eksperimentalnog uvođenja Kurikuluma zdravstvenog odgoja i obrazovanja Sandra Višković Tjelesna i zdravstvena kultura
09. 01. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Odrednice eksperimentalnog uvođenja Kurikuluma zdravstvenog odgoja i obrazovanja Sandra Višković Tjelesna i zdravstvena kultura

Katolički vjeronauk

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
07. 01. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Interkulturalni odgoj i obrazovanje kroz prizmu vjerskog odgoja: problem i perspektiva Gordana Barudžija Katolički vjeronauk
09. 01. 2013. - 11. 01. 2013.
09.00 h - 12.00 h
Katehetska škola „Vjera je nada“ Gordana Barudžija Katolički vjeronauk
19. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Ostvarivanje pripravničkog staža i polaganje stručnog ispita Tomislav Tomasić Katolički vjeronauk

Baptistički i Evanđeoski vjeronauk

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
15. 02. 2013. - 17. 02. 2013.
18.00 h - 13.00 h
Vjeronauk i vjeroučitelji pred novim izazovima Tomislav Tomasić Baptistički i Evanđeoski vjeronauk
21. 09. 2013.
09.30 h - 15.30 h
Kurikularni pristup nastavi vjeronauka Tomislav Tomasić Baptistički i Evanđeoski vjeronauk
14. 03. 2014. - 16. 03. 2014.
18.00 h - 12.00 h
Korelacija vjere i života u procesu vjerskog odgoja i obrazovanja Tomislav Tomasić Baptistički i Evanđeoski vjeronauk

Islamski vjeronauk

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
15. 06. 2013. - 16. 06. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Primjena suvremenih nastavnih metoda, oblika, sredstava i pomagala u kombiniranim razrednim odjelima Tomislav Tomasić Islamski vjeronauk
14. 06. 2014. - 15. 06. 2014.
10.00 h - 16.00 h
Utjecaj vjeronauka na odgojnost djece Tomislav Tomasić Islamski vjeronauk
05. 09. 2015.
10.00 h - 16.00 h
Nastava Islamskog vjeronauka unutar novih smjernica kurikularne reforme Tomislav Tomasić Islamski vjeronauk

Filozofija, Etika, Logika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
11. 01. 2013.
10.00 h - 17.00 h
Stručni skup za voditelje ŽSV-a nastavnika filozofije, logike i etike Milana Funduk Filozofija, Etika, Logika
12. 01. 2013.
10.00 h - 17.00 h
Stručni skup za nastavnike logike i filozofije Milana Funduk Filozofija, Etika, Logika
21. 08. 2013.
10.00 h
Eksperimentalna provedba novih kurikuluma etike u strukovnim školama Milana Funduk Filozofija, Etika, Logika

Filozofija, Logika, Etika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
22. 08. 2015.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Katarina Stupalo Filozofija, Logika, Etika
24. 10. 2015.
10.00 h - 16.00 h
Uloga voditelja županijskih stručnih vijeća u nadolazećim kurikularnim promjenama Katarina Stupalo Filozofija, Logika, Etika
02. 09. 2016.
10.00 h - 16.00 h
Stručno - metodička priprema za polaganje stručnog ispita Katarina Stupalo Filozofija, Logika, Etika

Filozofije, Etika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
09. 01. 2015.
10.00 h - 17.00 h
Stručni skup za nastavnike filozofije i etike Katarina Stupalo Filozofije, Etika
03. 07. 2015. - 04. 07. 2015.
Stručni skup za nastavnike filozofije i etike Katarina Stupalo Filozofije, Etika
05. 12. 2015.
10.00 h - 17.00 h
Filozofija i etika unutar kurikularnih promjena Katarina Stupalo Filozofije, Etika

Sociologija / Politika i gospodarstvo

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
07. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Obrazovne promjene i stručno usavršavanje nastavnika Zlata Paštar Sociologija / Politika i gospodarstvo
26. 03. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Problemi suvremenog društva Zlata Paštar Sociologija / Politika i gospodarstvo
21. 08. 2013.
10.00 h
Eksperimentalna provedba novih kurikuluma Politike i gospodarstva u strukovnim školama Zlata Paštar Sociologija / Politika i gospodarstvo

Ravnatelji predškolskih ustanova

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
25. 01. 2013.
09.00 h - 16.00 h
Uloga ravnatelja u izbjegavanju i rješavanju sukoba, konflikata i prekritičnih ili prezahtjevnih odn Inga Seme Stojnović Ravnatelji predškolskih ustanova
15. 02. 2013.
09.00 h - 16.00 h
Razvijanje profesionalnih kompetencija ravnatelja u suvremenom dječjem vrtiću Inga Seme Stojnović Ravnatelji predškolskih ustanova
05. 03. 2013.
09.00 h - 16.00 h
Obrazovni menadžment Modul I: Suvremeno vođenje Inga Seme Stojnović Ravnatelji predškolskih ustanova

Ravnatelji osnovnih škola

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
07. 02. 2013.
10.00 h - 18.00 h
Mjesto i uloga ravnatelja u odgojno-obrazovnom sustavu Vlade Matas Ravnatelji osnovnih škola
11. 03. 2013. - 13. 03. 2013.
10.00 h - 13.00 h
Kultura škole Vlade Matas Ravnatelji osnovnih škola
09. 05. 2013.
10.00 h
Organizacija i poslovanje škole Vlade Matas Ravnatelji osnovnih škola

Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
12. 02. 2013.
10.00 h - 18.00 h
Ravnatelj u prvoj godini prvog mandata Oleg Đaković Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova
09. 04. 2013. - 10. 04. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Upravljanje kvalitetom škole – učeničkog doma Oleg Đaković Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova
20. 02. 2014.
10.00 h - 18.00 h
Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova u prvoj godini prvog mandata Oleg Đaković Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova

Međunarodna suradnja

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
20. 06. 2013. - 21. 06. 2013.
09.00 h - 16.00 h
Promicanje vrijednosti i načela Vijeća Europe u odgoju i obrazovanju Renata Ozorlić Dominić Međunarodna suradnja
03. 10. 2013.
09.30 h - 17.00 h
Konferencija: Obrazovanje djece migrantskog podrijetla Sanja McMurtry Međunarodna suradnja
14. 11. 2013.
10.00 h - 17.30 h
Comenius školska partnerstva između francuskih i hrvatskih škola Boris Vampula Međunarodna suradnja

Stručni suradnici logopedi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
10. 10. 2013. - 11. 10. 2013.
10.00 h - 13.00 h
I. državni skup logopeda u odgoju i obrazovanju Vladimira Brezak Stručni suradnici logopedi
23. 02. 2017. - 24. 02. 2017.
III. državni skup za logopede „Procjena i tretman specifičnih teškoća u učenju – novi pristupi“ Robert Cimperman Stručni suradnici logopedi

Ravnatelji učeničkih domova

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
12. 11. 2013. - 13. 11. 2013.
Kultura ustanove Oleg Đaković Ravnatelji učeničkih domova
04. 11. 2014. - 05. 11. 2014.
Upravljanje promjenama Oleg Đaković Ravnatelji učeničkih domova
06. 10. 2015. - 07. 10. 2015.
Kurikilarnim promjenama do kvalitetnijeg rada u učeničkom domu Oleg Đaković Ravnatelji učeničkih domova

Stručni suradnici knjižničari

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
09. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Cjeloživotni pristup zdravlju čovjeka Tamara Zadravec Stručni suradnici knjižničari
08. 02. 2013.
10.00 h - 17.00 h
Osposobljavanje pripravnika – Mentorski dan Tamara Zadravec Stručni suradnici knjižničari
15. 02. 2013.
10.00 h - 17.00 h
Osposobljavanje pripravnika – Mentorski dan Tamara Zadravec Stručni suradnici knjižničari

Stručni suradnici i učitelji edukacijsko-rehabilitacijskog profila

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
15. 02. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Program uvođenja u samostalan rad i polaganje stručnog ispita Ivana Petanjek Stručni suradnici i učitelji edukacijsko-rehabilitacijskog profila
15. 02. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Program uvođenja u samostalan rad i polaganje stručnog ispita Darko Tot Stručni suradnici i učitelji edukacijsko-rehabilitacijskog profila
23. 05. 2013.
10.00 h
Uloga stručnih suradnika pedagoga u planiranju i ostvarivanju međupredmetnih kurikuluma: GOO i ZO Luči Lončar Stručni suradnici i učitelji edukacijsko-rehabilitacijskog profila

Izvannastavne aktivnosti

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
26. 06. 2013.
11.00 h - 15.00 h
Uređenje školskog vrta i okoliša Gordana Cecić-Sule Izvannastavne aktivnosti
27. 06. 2013.
11.00 h - 15.00 h
Uređenje školskog vrta i okoliša Gordana Cecić-Sule Izvannastavne aktivnosti
29. 08. 2014.
10.00 h - 16.00 h
Školski vrtovi Gordana Cecić-Sule Izvannastavne aktivnosti

Stručni suradnici defektolozi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
10. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Učenici s poremećajima iz autističnog spektra u redovnoj školi i uloga stručnih suradnika Ivana Petanjek Stručni suradnici defektolozi
11. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Uključenje djece s teškoćama u odgojno-obrazovni sustav Luči Lončar Stručni suradnici defektolozi
22. 01. 2013.
Uključivanje slijepe i slabovidne djece u redovite odgojno-obrazovne programe Ivana Petanjek Stručni suradnici defektolozi

Stručni suradnici pedagozi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
08. 01. 2013.
08.30 h - 15.30 h
Neposredni rad pedagoga – suradnja s roditeljima na provođenju sadržaja zdravstvenog odgoja Senka Soldat Stručni suradnici pedagozi
09. 01. 2013.
08.30 h - 15.30 h
Neposredni rad pedagoga – suradnja s roditeljima na provođenju sadržaja zdravstvenog odgoja Senka Soldat Stručni suradnici pedagozi
10. 01. 2013.
08.30 h - 15.30 h
Neposredni rad pedagoga –Suradnja s roditeljima na provođenju sadržaja zdravstvenog odgoja Senka Soldat Stručni suradnici pedagozi

Stručni suradnici psiholozi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
27. 01. 2014.
10.00 h
Stručno-metodička priprema za poslove nastavnika psihologije u školi i polaganje stručnog ispita Teodora Dubrović Stručni suradnici psiholozi
06. 02. 2014.
10.00 h
Stručno-metodička priprema za poslove stručnog suradnika psihologa u OŠ i polaganje stručnog ispita Teodora Dubrović Stručni suradnici psiholozi
07. 02. 2014.
10.00 h
Stručno-metodička priprema za poslove stručnog suradnika psihologa u SŠ i polaganje stručnog ispita Teodora Dubrović Stručni suradnici psiholozi

Opći skupovi za pripravnike–predškolski odgoj

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
11. 01. 2013.
10.00 h
Stažiranje i polaganje stručnog ispita – opći dio Tihana Šimunić, Inga Seme Stojnović Opći skupovi za pripravnike–predškolski odgoj
27. 05. 2013.
10.00 h
Stažiranje i polaganje stručnog ispita – opći dio Tihana Šimunić, Inga Seme Stojnović Opći skupovi za pripravnike–predškolski odgoj
21. 10. 2013.
Stažiranje i polaganje stručnog ispita – opći dio Tihana Šimunić Opći skupovi za pripravnike–predškolski odgoj

Stručni suradnici socijalni pedagozi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 01. 2013.
09.30 h
Zdravstveni odgoj – Modul prevencija ovisnosti Darko Tot Stručni suradnici socijalni pedagozi
04. 01. 2013.
09.30 h
Zdravstveni odgoj – Modul prevencija ovisnosti Darko Tot Stručni suradnici socijalni pedagozi
01. 07. 2015.
09.00 h - 15.00 h
Prevencija problema u ponašanju Alma Rovis Brandić Stručni suradnici socijalni pedagozi

Građanski odgoj i obrazovanje

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
07. 01. 2013.
10.00 h - 18.00 h
Ljudsko-pravna dimenzija GOO-a, Metoda simuliranih suđenja Nevenka Lončarić-Jelačić Građanski odgoj i obrazovanje
07. 01. 2013.
10.00 h - 18.00 h
Ljudsko-pravna dimenzija GOO-a, Metoda simuliranih suđenja Tomislav Ogrinšak Građanski odgoj i obrazovanje
19. 03. 2013.
10.00 h - 17.00 h
Ljudsko-pravna dimenzija GOO-a; Metoda simuliranih suđenja Nevenka Lončarić-Jelačić Građanski odgoj i obrazovanje

Učenici s teškoćama u razvoju

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
01. 03. 2013.
10.00 h
Izazovi i programi odgojitelja u bolnicama Darko Tot Učenici s teškoćama u razvoju
21. 03. 2013.
09.00 h
Djeca sa šećernom bolešću u odgojno-obrazovnim ustanovama Darko Tot Učenici s teškoćama u razvoju
25. 03. 2013.
09.00 h
Dijete s epilepsijom u odgojno-obrazovnim ustanovama Darko Tot Učenici s teškoćama u razvoju

Opći skupovi za pripravnike–osnovne i srednje škole

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
30. 01. 2013.
10.00 h
Stažiranje i polaganje stručnog ispita – opći dio Tihana Šimunić, Inga Seme Stojnović Opći skupovi za pripravnike–osnovne i srednje škole
04. 04. 2013.
11.00 h
Stažiranje i polaganje stručnog ispita – opći dio Tihana Šimunić, Inga Seme Stojnović Opći skupovi za pripravnike–osnovne i srednje škole
28. 05. 2013.
10.00 h
Stažiranje i polaganje stručnog ispita – opći dio Tihana Šimunić, Inga Seme Stojnović Opći skupovi za pripravnike–osnovne i srednje škole

Učeničke zadruge

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
26. 03. 2013.
11.00 h - 16.00 h
Likovne tehnike u učeničkim zadrugama Vesna Marović Učeničke zadruge
28. 03. 2013.
11.00 h - 16.00 h
Likovne tehnike u učeničkim zadrugama Vesna Marović Učeničke zadruge
20. 06. 2013.
Stručni skup za voditelje učeničkih zadruga Vesna Marović Učeničke zadruge

Učenički domovi – odgajatelji i stručni suradnici

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
11. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Osnovne odrednice Kurikuluma građanskog odgoja i obrazovanja Majda Fajdetić Učenički domovi – odgajatelji i stručni suradnici
25. 01. 2013. - 26. 01. 2013.
10.00 h - 17.00 h
Rano otkrivanje emocionalnih teškoća djece i mladih (II. stupanj) Majda Fajdetić Učenički domovi – odgajatelji i stručni suradnici
01. 02. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Osposobljavanje učenika za primjenu kardiopulmonalne reanimacije (II. stupanj) Majda Fajdetić Učenički domovi – odgajatelji i stručni suradnici

Projekti

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
04. 01. 2013.
09.30 h - 15.30 h
Modul 2: Kriteriji kvalitete u obrazovanju za održivi razvoj Marina Ništ Projekti
04. 01. 2013.
09.30 h - 15.30 h
Modul 3: Idejna razrada projekta Marina Ništ Projekti
04. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Modul 2: Kriteriji kvalitete u obrazovanju za održivi razvoj Gordana Cecić-Sule Projekti

Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
09. 01. 2013.
09.30 h - 15.30 h
Razvoj kompetencija učitelja i nastavnika na razini cjelovitog odgojno-obrazovnog sustava talijanske Patrizia Pitacco Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina
10. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Folklor u osnovnoj školi Borislav Đekić Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina
11. 01. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Suvremena metodika i epske narodne pjesme Borislav Đekić Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina

Preventivni programi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
11. 01. 2013.
10.00 h - 17.00 h
Sigurnost na internetu – privatnost i zaštita osobnih podataka Viktorija Vranešić Preventivni programi
08. 02. 2013. - 09. 02. 2013.
09.00 h - 17.00 h
Stručno usavršavanje za provođenje programa Imam stav Darko Tot Preventivni programi
11. 02. 2013. - 13. 02. 2013.
09.00 h - 17.00 h
Stručno usavršavanje za provođenje programa Imam stav Darko Tot Preventivni programi

Poučavanje o holokaustu

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
27. 01. 2013. - 30. 01. 2013.
17.00 h - 14.00 h
Učenje i poučavanje o holokaustu i sprečavanje zločina protiv čovječnosti Loranda Miletić Poučavanje o holokaustu
27. 01. 2013. - 30. 01. 2013.
17.00 h - 14.00 h
Učenje i poučavanje o holokaustu i sprečavanje zločina protiv čovječnosti Renata Ozorlić Dominić Poučavanje o holokaustu
26. 01. 2014. - 29. 01. 2014.
17.00 h - 15.00 h
Učenje i poučavanje o holokaustu i sprečavanju zločina protiv čovječnosti Loranda Miletić Poučavanje o holokaustu

Programi e-učenja AZOO-a

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
14. 04. 2014.
10.00 h - 16.00 h
Programi e-učenja Kata Lučić, Đurđa Kulušić,Šimica Mihaljević Programi e-učenja AZOO-a
01. 05. 2014. - 01. 07. 2014.
Program e-učenja „Izazovi mentorstva“ Ivana Rajčić Programi e-učenja AZOO-a
02. 05. 2014. - 30. 05. 2014.
Program e-učenja „Individualizacija u odgojno-obrazovnom procesu“ Slaven Krtalić, Šimica Mihaljević Programi e-učenja AZOO-a

Integrativna supervizija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
02. 09. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Integrativna supervizija u odgoju i obrazovanju Mirela Skelac Integrativna supervizija
02. 10. 2013.
09.00 h - 15.00 h
Integrativna supervizija u odgoju i obrazovanju Mirela Skelac Integrativna supervizija
21. 11. 2013.
10.00 h - 15.00 h
Integrativna supervizija u odgoju i obrazovanju Marina Ništ Integrativna supervizija

Opći skupovi u suorganizaciji AZOO-a

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
10. 01. 2013. - 11. 01. 2013.
09.00 h - 16.00 h
Propitivanje i redefiniranje nastavnog programa geografije u osnovnim i srednjim školama Vesna Milić Opći skupovi u suorganizaciji AZOO-a
30. 01. 2013. - 03. 02. 2013.
09.00 h
Stilske osobine klavirske umjetnosti u različitim povijesnim razdobljima - Opći skupovi u suorganizaciji AZOO-a
06. 02. 2013.
E-tečaj za e-mentore Viktorija Vranešić Opći skupovi u suorganizaciji AZOO-a

Vizualne umjetnosti i dizajn

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
24. 06. 2014.
10.00 h - 18.00 h
Filmski jezik u nastavi vizualnih umjetnosti i dizajna Zvjezdana Prohaska Vizualne umjetnosti i dizajn
03. 07. 2014.
10.00 h - 18.00 h
Arhitektura, novi mediji i dizajn Blaga Petreski Vizualne umjetnosti i dizajn
29. 08. 2014.
10.00 h - 18.00 h
Arhitektura, novi mediji i dizajn Blaga Petreski Vizualne umjetnosti i dizajn

Opći skupovi

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
16. 04. 2014.
10.00 h - 16.00 h
Interkulturalnost I. Ivana Biljan Opći skupovi
08. 07. 2014.
09.00 h - 17.00 h
Metode profesionalnog razvoja učitelja Sanja McMurtry, Gordana Barudžija Opći skupovi
21. 10. 2016. - 22. 10. 2016.
Druga međunarodna konferencija: Obitelj i škola – ključ odgoja za vrijednosti - Opći skupovi

Poduzetništvo

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
30. 06. 2014. - 03. 07. 2014.
Poduzetništvo kao izborni predmet u gimnazijama Zlata Paštar Poduzetništvo
15. 07. 2014.
Kako uvesti Poduzetništvo kao izborni predmet u hrvatske gimnazije Zlata Paštar Poduzetništvo
01. 09. 2014.
10.00 h - 16.00 h
Poduzetništvo kao suvremena društvena i odgojno-obrazovna vrijednost Vesna Marović Poduzetništvo

Logika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
08. 01. 2015.
10.00 h - 17.00 h
Stručni skup za nastavnike logike Katarina Stupalo Logika
29. 05. 2015. - 30. 05. 2015.
10.00 h - 17.00 h
Stručni skup za nastavnike logike Katarina Stupalo Logika
06. 07. 2015.
10.00 h - 16.00 h
Logika i njezina primjena Katarina Stupalo Logika

EU projekti

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
14. 01. 2015. - 15. 01. 2015.
Priprema prijave mobilnosti i strateških partnerstva u okviru programa ERASMUS+ za KA1 i KA2 Boris Vampula EU projekti
28. 01. 2015. - 29. 01. 2015.
Priprema prijave mobilnosti i strateških partnerstva u okviru programa ERASMUS+ za KA1 i KA2 Boris Vampula EU projekti
11. 02. 2015. - 12. 02. 2015.
Priprema prijave mobilnosti i strateških partnerstva u okviru programa ERASMUS+ za KA1 i KA2 Boris Vampula EU projekti

Interdisciplinarno

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
28. 04. 2015. - 19. 06. 2015.
Digiskills– digitalne kompetencije u obrazovanju (e-učenje) Antonela Czwyk Marić Interdisciplinarno
05. 05. 2015.
10.30 h
Cjelovita kurikularna reforma Antonela Nižetić-Capković Interdisciplinarno
05. 05. 2015.
12.00 h
Cjelovita kurikularna reforma Ivana Biljan Interdisciplinarno

Astronomija

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
04. 09. 2014.
12.00 h - 18.00 h
Astronomija u osnovnim i srednjim školama Sonja Burčar Astronomija
04. 09. 2015.
12.00 h - 18.00 h
Astronomija u osnovnim i srednjim školama Sonja Burčar Astronomija
27. 06. 2016.
12.00 h - 18.00 h
Kompetencije učitelja i nastavnika u provedbi programa astronomije Sonja Burčar Astronomija

Pravoslavni vjeronauk

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
23. 02. 2013.
10.00 h - 16.00 h
Bloomova taksonomija znanja u nastavi pravoslavnog vjeronauka Ankica Mlinarić Pravoslavni vjeronauk
01. 02. 2014.
09.00 h - 16.00 h
Rad s učenicima s teškoćama u razvoju Ankica Mlinarić Pravoslavni vjeronauk
31. 01. 2015.
09.00 h - 15.00 h
Praćenje i unapređivanje nastave Vjeronauka Ankica Mlinarić Pravoslavni vjeronauk

Likovna kultura i Likovne umjetnosti

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
22. 04. 2016.
09.30 h - 18.00 h
Dijalozi s baštinom Zvjezdana Prohaska Likovna kultura i Likovne umjetnosti
28. 04. 2016.
10.00 h - 18.00 h
Teorijski dijalozi Zvjezdana Prohaska Likovna kultura i Likovne umjetnosti
03. 01. 2017.
11.00 h - 18.00 h
Rad s djecom s teškoćama u razvoju u nastavi likovno-umjetničkog područja Blaga Petreski Likovna kultura i Likovne umjetnosti

Učenici s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
28. 06. 2016.
10.00 h - 16.00 h
Dvostruke posebne potrebe Vesna Ivasović Učenici s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama
28. 06. 2016.
10.00 h - 16.00 h
Dvostruke posebne potrebe Alma Rovis Brandić Učenici s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama
28. 06. 2016.
10.00 h - 16.00 h
Dvostruke posebne potrebe Ivona Nakić-Vojnović Učenici s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama

Stručni suradnici psiholozi i nastavnici psihologije

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
12. 09. 2016. - 14. 09. 2016.
Izazovi u radu s djecom i mladima Vesna Ivasović Stručni suradnici psiholozi i nastavnici psihologije
18. 11. 2016. - 19. 11. 2016.
„Mladi i mentalno zdravlje: Slušam te“ Vesna Ivasović Stručni suradnici psiholozi i nastavnici psihologije
17. 02. 2017.
Stručno metodička priprema za polaganje stručnog ispita Vilma Bednar Stručni suradnici psiholozi i nastavnici psihologije

Pedagozi i odgajatelji u učeničkim domovima

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
03. 10. 2016.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Miljenka Galić Pedagozi i odgajatelji u učeničkim domovima
23. 01. 2017.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Miljenka Galić Pedagozi i odgajatelji u učeničkim domovima
29. 01. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Miljenka Galić Pedagozi i odgajatelji u učeničkim domovima

Obrazovanje za održivi razvoj

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
23. 02. 2017.
10.00 h - 16.00 h
Pojam održivog razvoja, potrebne kompetencije učitelja/nastavnika i odgojno-obrazovna očekivanja 1. Borjanka Smojver Obrazovanje za održivi razvoj
24. 02. 2017.
10.00 h - 16.00 h
Pojam održivog razvoja, potrebne kompetencije učitelja/nastavnika i odgojno-obrazovna očekivanja 1. Borjanka Smojver Obrazovanje za održivi razvoj
27. 06. 2017. - 28. 06. 2017.
10.00 h - 16.00 h
Obrazovanje za održivi razvoj – modularno stručno usavršavanje Borjanka Smojver Obrazovanje za održivi razvoj

Nastavnici psihologije

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
09. 01. 2017.
Strukturiranje nastave psihologije po taksonomskim razinama Vilma Bednar Nastavnici psihologije
11. 01. 2017.
Strukturiranje nastave psihologije po taksonomskim razinama Vilma Bednar Nastavnici psihologije

Etika

Vrijeme Skup Voditelj Područje/predmet
29. 08. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Stručni skup za nastavnike Etike Željka Winkler Etika

KaramanDesign

Na vrh stranice Copyright © Agencija za odgoj i obrazovanje. Prenošenje sadržaja dopušteno je uz navođenje izvora. Uvjeti korištenja