Show Archive

Katalog stručnih skupova

Skupovi po područjima

  
 
Vrijeme Područje/predmet Skup Voditelj
18. 10. 2018. - 19. 10. 2018.
09.30 h
Predškolski odgoj Inkluzivnost u predškolskim ustanovama Inga Seme Stojnović
18. 10. 2018. - 19. 10. 2018.
09.30 h - 16.00 h
Učenici s teškoćama u razvoju Inkluzivnost u predškolskim ustanovama Mara Capar
18. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Predškolski odgoj Zajednice učenja u dječjem vrtiću Luja Zamečnik
18. 10. 2018.
10.00 h - 18.00 h
Ravnatelji osnovnih škola Korištenje IKT-a u radu ravnatelja Vlade Matas
18. 10. 2018.
11.00 h
Predškolski odgoj Projektno planiranje Tončica Kalilić
19. 10. 2018. - 21. 10. 2018.
Njemački jezik XXVI. znanstveno-stručni skup Hrvatskog društva učitelja i profesora njemačkog jezika Marko Javorina
19. 10. 2018. - 20. 10. 2018.
09.00 h - 19.30 h
Katolički vjeronauk Katehetska jesenska škola za vjeroučitelje u posebnim uvjetima odgoja i obrazovanja Dalibor Adžić
19. 10. 2018. - 20. 10. 2018.
09.00 h
Glazbena kultura i Glazbena umjetnost Dani crkvene glazbe 2018. u organizaciji s Institutom za crkvenu glazbu „Albe Vidaković“ KBF-a Anita Gergorić
19. 10. 2018.
09.30 h
Predškolski odgoj Preduvjeti za razvoj znanstvene pismenosti u kontekstu dječjega vrtića Andreja Silić
19. 10. 2018.
09.30 h
Predškolski odgoj Projektno planiranje Tončica Kalilić
20. 10. 2018.
09.00 h - 15.00 h
Katolički vjeronauk Kurikulum nastave vjeronauka Ankica Mlinarić
20. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Islamski vjeronauk Digitalni alati u nastavi islamskog vjeronauka Tomislav Tomasić
22. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Pedagozi i odgajatelji u učeničkim domovima Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Miljenka Galić
23. 10. 2018.
Stručni suradnici pedagozi Uloga voditelja ŽSV-a u radu sa stručnim suradnicima pedagozima Mirjana Kazija
23. 10. 2018.
10.00 h - 18.00 h
Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova Ravnatelji srednjih strukovnih škola u 1. godini 1. mandata/ vođenje odgojno obrazovnih ustanova Oleg Đaković
23. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Građanski odgoj i obrazovanje Stručno usavršavanje romskih suradnika pomagača i stručnih suradnika Nevenka Lončarić Jelačić, Tomislav Ogrinšak
23. 10. 2018.
12.00 h
Predškolski odgoj Projektno planiranje Tončica Kalilić
24. 10. 2018.
Predškolski odgoj Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita (1. dio) Sanja Jelovčić
24. 10. 2018. - 26. 10. 2018.
Stručni suradnici pedagozi Strategijama poučavanja do razvijanja potencijala darovitih i talentiranih učenika Mirjana Kazija
24. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Predškolski odgoj Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita -Kvalitetno uvođenje pripravnika u rad Darija Drviš
24. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Ravnatelji srednjih škola i učeničkih domova Ravnatelji gimnazija, srednjih umjetničkih škola i učeničkih domova u 1. godini 1. mandata/vođenje Oleg Đaković
24. 10. 2018.
17.00 h
Hrvatski jezik Pisci na mreži Mirela Barbaroša-Šikić
25. 10. 2018.
Učenici s teškoćama u razvoju Podrška uključivanju djece s teškoćama u razvoju u predškolske ustanove Vladimira Brezak
25. 10. 2018.
09.00 h
Predškolski odgoj Razumijevanje i povezivanje predškolskog i školskog kurikuluma u području razvoja digitalne pismenos Andreja Silić
25. 10. 2018.
11.00 h
Predškolski odgoj Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Tončica Kalilić
25. 10. 2018.
17.00 h - 20.00 h
Razredna nastava Igra u nastavi Snježana Lustig
26. 10. 2018.
Stručni suradnici psiholozi i nastavnici psihologije Supervizija i samorefleksija Vilma Bednar
26. 10. 2018.
Informatika /Računalstvo Izvedbeni program nastave informatike za gimnazije Saida Deljac
26. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Predškolski odgoj Zajednice učenja u dječjem vrtiću Luja Zamečnik
26. 10. 2018.
13.00 h - 18.00 h
Razredna nastava Obrazovna reforma – eksperimentalni program Škola za život Ivana Jurjević Jovanović

KaramanDesign

Na vrh stranice Copyright © Agencija za odgoj i obrazovanje. Prenošenje sadržaja dopušteno je uz navođenje izvora. Uvjeti korištenja