Show Archive

Katalog stručnih skupova

Skupovi po područjima

  
 
Vrijeme Područje/predmet Skup Voditelj
24. 09. 2018. - 24. 10. 2018.
Katolički vjeronauk Tumačenje biblijskih tekstova i Katolički vjeronauk Dalibor Adžić, Gordana Barudžija
25. 09. 2018. - 27. 09. 2018.
Francuski jezik Razvoj i praćenje stručne i jezične kompetencije u svrhu obnove oznake izvrsnosti FrancEducatin Loreana Selišek Butina
26. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Glazbene i plesne škole Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Alica Hergešić
26. 09. 2018.
10.00 h
Stručni suradnici pedagozi Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Đurđica Kaurloto Martinić
26. 09. 2018.
10.00 h - 14.00 h
Tjelesna i zdravstvena kultura Osposobljavanje pripravnika za odgojno-obrazovni rad i polaganje stručnog ispita Margita Lukas
26. 09. 2018.
17.00 h
Hrvatski jezik Pisci na mreži Mirela Barbaroša-Šikić
27. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Matematika Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Antonela Czwyk Marić
27. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Građanski odgoj i obrazovanje Metoda Projekt građanin u provedbi Programa međupredmetnih i interdisciplinarnih sadržaja GOO Nevenka Lončarić Jelačić, Tomislav Ogrinšak
27. 09. 2018.
17.00 h - 20.00 h
Razredna nastava Igra u nastavi Snježana Lustig
28. 09. 2018.
09.30 h - 15.30 h
Odgoj i obrazovanje na jeziku i pismu nacionalnih manjina Djeca i lutke: ključ za sretno odrastanje Patrizia Pitacco
28. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Hrvatski jezik Strategije poučavanja vokabulara za razumijevanje teksta, II. modul Mirela Barbaroša-Šikić
28. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Hrvatski jezik Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Anđa Suvala
28. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Engleski jezik Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Izabela Potnar Mijić
28. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Njemački jezik Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Izabela Potnar Mijić
28. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Biologija Kurikulumski pristup u planiranju i programiranju nastave biologije i prirode Borjanka Smojver
28. 09. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Kemija Kurikulumski pristup u planiranju i programiranju nastave kemije Borjanka Smojver
28. 09. 2018. - 29. 09. 2018.
14.00 h
Njemački jezik Minikonferencija: Njemački kao strani jezik za djecu i mlade Marko Javorina
28. 09. 2018.
14.00 h - 19.00 h
Katolički vjeronauk Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Dalibor Adžić
28. 09. 2018.
14.00 h - 19.00 h
Hrvatski jezik Stručno-metodička priprema za polaganje stručnoga ispita Linda Grubišić Belina
28. 09. 2018.
15.00 h
Informatika /Računalstvo Metodika nastave informatike (3) vrednovanje za učenje i vrednovanje kao učenje Saida Deljac
29. 09. 2018.
09.30 h - 16.00 h
Katolički vjeronauk Biblija u nastavi vjeronauka Ankica Mlinarić
29. 09. 2018.
09.30 h - 15.30 h
Katolički vjeronauk Stručno-metodička priprema za polaganje stručnog ispita Tomislav Tomasić
01. 10. 2018. - 26. 10. 2018.
Programi e-učenja AZOO-a Program e-učenja „Individualizacija u odgojno-obrazovnom procesu“ Šimica Mihaljević
01. 10. 2018. - 03. 10. 2018.
Stručni suradnici socijalni pedagozi Vjetar u leđa Alma Rovis Brandić
01. 10. 2018. - 03. 10. 2018.
Preventivni programi Vjetar u leđa Alma Rovis Brandić
02. 10. 2018.
Integrativna supervizija Integrativna supervizija u odgoju i obrazovanju Sabina Marunčić
02. 10. 2018.
10.00 h - 16.00 h
Obrazovanje za održivi razvoj Strategije učenja i poučavanja u funkciji razvoja učeničkih kompetencija u obrazovanju za održivi r Lydia Lugar
03. 10. 2018. - 04. 10. 2018.
Francuski jezik Razvijanje komunikacijskih kompetencija akreditiranih nastavnika na međunarodnim ispitima Loreana Selišek Butina
03. 10. 2018.
09.00 h
Predškolski odgoj Značaj, uloga i kompetencije odgojitelja za primjenu i poticanje vokalnoga glazbenog izričaja Andreja Silić
04. 10. 2018.
Predškolski odgoj Odgoj za humanost od malih nogu Andreja Silić

KaramanDesign

Na vrh stranice Copyright © Agencija za odgoj i obrazovanje. Prenošenje sadržaja dopušteno je uz navođenje izvora. Uvjeti korištenja